19 липня 2022, 07:30

Залужний: "ЗСУ стабілізували ситуацію на фронті"

ЗСУ вдалося стабілізувати ситуацію на фронті, і зараз українські військові повністю контролюють бойові дії.

Залужний: "ЗСУ стабілізували ситуацію на фронті"

ЗСУ стабілізували ситуацію на фронті, хоча вона все ще залишається складною та напруженою. Про це під час переговорів із головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі розповів Головнокомандувач Валерій Залужний.

Він запевнив, що важливим фактором, який допомагає українським захисникам утримувати оборонні рубежі та позиції, залишається своєчасне прибуття ракетних систем М142 HIMARS. Це озброєння завдає прицільних ударів по пунктах керування російських окупантів, їх складу боєприпасів і палива. Завдяки HIMARS ЗСУ щодня ліквідують кілька цілей у глибокому тилу загарбників, що унеможливлює їх подальше просування в Україні.

Також напередодні засідання Контактної групи з оборони України Залужний і Міллі синхронізували запити української сторони.

Як повідомлялося раніше, лише 18 липня ЗСУ розбили кілька військових складів окупантів у захопленій Новій Каховці.

Під час одного з ракетних ударів на окупованій території був куратор від Кремля Сергій Кирієнко. Він якраз встиг провести нараду з новою "владою" та вже збирався їхати, коли почалися "прильоти". За даними пропагандистів, ніхто з учасників наради із представником Москви не постраждав.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини