18 липня 2022, 11:05

"Загиблих росіян вивозили "Уралами"", – полонений окупант про удар ЗСУ під Чорнобаївкою

Російські військові підтверджують тяжкі втрати під Чорнобаївкою, звідки тіла окупантів вивозили вантажними "Уралами".

"Загиблих росіян вивозили "Уралами"", – полонений окупант про удар ЗСУ під Чорнобаївкою

У російській армії визнали найважчі втрати окупантів під Чорнобаївкою (Херсонська область), де кількість загиблих російських військових була настільки великою, що їхні тіла вивозили вантажними "Уралами".

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на визнання полоненого російського сержанта Андрія Флеєра, який дав інтерв'ю українським журналістам.

Відео свідчень було опубліковано на YouTube-каналі журналіста Володимира Золкіна.

Російський солдат розповів, що його підрозділ був перекинутий до району аеродрому під Чорнобаївкою, де вони потрапили під масований артилерійський вогонь ЗСУ. Того дня росіяни зазнали великих втрат у живій силі та техніці, зізнався він. Після цього командування окупантів ухвалило рішення до відступу, потім підрозділ Флеєра почав ховатися у лісах Херсонщини.

"Розбили повністю Чорнобаївку - особовий склад, який там знаходився, та військову техніку. Але приблизно через 1,5-2 години після обстрілу поверталися назад безпосередньо на свої позиції", - зізнався росіянин. За його словами, підрозділи армії РФ зазнали тяжких втрат у результаті обстрілу: його товариш помітив близько двох завантажених "Уралів" з тілами загиблих російських військових.

Журналісти зазначають, що цей російський солдат родом із Алтайського краю РФ.

Ще вчора, 17 липня, херсонські паблики повідомляли про вибухи у районі Чорнобаївки, а вже сьогодні, 18 липня, про знищені склади російської армії у Новій Каховці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини