18 липня 2022, 07:39

У ISW розповіли, чому окупанти затягнули з "оперативною паузою" та не ведуть повномасштабні бої

Щоб поповнити свої сили для подальшого наступу, російська армія намагається затягнути війну в Україні.

У ISW розповіли, чому окупанти затягнули з "оперативною паузою" та не ведуть повномасштабні бої

За останні тижні окупанти не змогли досягти серйозних успіхів в Україні, саме тому вони вирішили затягнути війну, щоби можливо було поповнити свої сили.

Такої думки дійшли аналітики з Інституту вивчення війни виходячи з останніх зведень з фронту.

Навіть незважаючи на недавній наказ глави Міноборони РФ Шойгу щодо повномасштабного наступу по всіх напрямках, російська армія все ще перебуває у стані "оперативної паузи". Вчора, 17 липня, на Донбасі були помітні наземні операції окупантів, але в обмеженій кількості та не на всіх напрямках, як це вимагають у Кремлі.

Окупанти проводять операції лише у районі Бахмута та Сіверська. При цьому російська армія намагається стримати контрнаступ ЗСУ на Харківщині, Запоріжжі та Херсонщині.

Також окупанти продовжують обстрілювати міста на лінії Ізюм - Слов'янськ, щоб розпочати наступ на Слов'янськ.

Експерти з ISW упевнені, що у самому Кремлі намагаються затягнути війну в Україні, щоб у майбутньому поповнити та відновити свої сили. А щоб виправдати жорсткий контроль на вже захоплених українських теренах, вороги використовує загрозу активній партизанській діяльності на окупованих територіях.

Тільки наприкінці минулого тижня у РФ було відкрито 500 нових класів Юнармії біля Бєлгородської області. У ці організації приймаються діти віком від 8 до 18 років. Також на території цієї області створюються добровольчі загони для флоту, авіації та сухопутних сил. Туди записуються всі, хто хоче воювати проти України.

Раніше журналісти зі "Слідства інфо" встановили особу російського окупанта, який в Андріївці розстріляв беззахисного місцевого жителя.

Нагадаємо, російський сенатор Клішас закликав РФ демілітаризувати всю Україну після слів Арестовича про удар по Кримському мосту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини