17 липня 2022, 08:00

ЗСУ припинили спробу армії РФ захопити "дорогу життя" на Донбасі

Російські війська не можуть встановити контроль над трасою Лисичанськ – Бахмут.

ЗСУ припинили спробу армії РФ захопити "дорогу життя" на Донбасі

Збройні сили України знов відбили атаки російської армії, спрямовані на захоплення траси Лисичанськ – Бахмут. Противник намагається встановити контроль над "дорогою життя", щоб після перегрупування розпочати штурм Бахмута.

Про це розповів керівник Луганської ОВ Сергій Гайдай в ефірі телемарафону.

Чиновник також повідомив, що ворожим силам досі не вдалося вийти на адміністративні кордони Луганської області, бо у двох населених пунктах продовжуються запеклі бої. Йдеться про Білогорівку та Верхньокам'янку.

Після численних ракетних ударів української армії по складах БК противника на тимчасово окупованих територіях Донбасу росіяни вимушено змінили тактику: тепер вони не зберігають на складах боєприпаси, а везуть їх відразу на лінію фронту, що ускладнює логістику.

За словами голови ОВА, ворог відправляє диверсійно-розвідувальні групи на пошук слабких місць в українській обороні, але диверсанти постійно знищуються бійцями ЗСУ та партизанами.

Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ повідомили, що російська армія зараз зосереджена на спробах захоплення Сіверська та Бахмута, а також проводить перегрупування з метою подальшого наступу у напрямку Слов'янська.

Тим часом в американському Інституті вивчення війни вважають, що взята російськими військами оперативна пауза на Донбасі добігає кінця.

У суботу, 16 липня, глава Міноборони РФ Сергій Шойгу проінспектував угруповання російських військ, які задіяні у війні в Україні, і наказав "наростити дії по всьому фронту".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини