16 липня 2022, 21:11

"У тиші та таємності", – у ВСУ заявили про впевнений контрнаступ на Херсонщині

Українські військові впевненими кроками просуваються Херсонським напрямком.

"У тиші та таємності", – у ВСУ заявили про впевнений контрнаступ на Херсонщині

Контрнаступ української армії у Херсонській області проводиться "у тиші та певній таємності": ЗСУ спочатку займають конкретну територію, а лише потім оголошують про свої перемоги. Українські захисники просуваються впевненими кроками до своєї цілі.

Про це розповіла керівник прес-центру Сил охорони й оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі "Еспресо".

Співрозмовниця припустила, що контрнаступ, можливо, розвивається не так швидко, як цього хотіли б ті, "хто подає позитивні новини", але він іде своєю чергою.

Напередодні українські військові під час зачистки раніше звільненого населеного пункту Потьомкіно натрапили на російську бронемашину. Наразі трофейна техніка вже слугує Збройним силам України.

Нагадаємо, у Херсонській ОВА повідомили, що українській армії вдалося повернути під контроль 44 населені пункти на Херсонщині, але більша частина області, як і раніше, залишається під російською окупацією.

У свою чергу радник глави Офісу президента Олексій Арестович натякнув, що "все найцікавіше" у звільненні тимчасово окупованих районів Херсонської та Запорізької областей розпочнеться у серпні. Україна має намір зірвати плани ворога щодо проведення на цих територіях "референдумів" щодо приєднання до Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини