16 липня 2022, 19:11

Сазонов пояснив, чим системи М-270 краще за HIMARS: "Ох, їм це не сподобається"

Політолог Кирило Сазонов назвав важливі відмінності двох різних установок залпового вогню, отриманих Україною від Заходу.

Сазонов пояснив, чим системи М-270 краще за HIMARS: "Ох, їм це не сподобається"

Політолог Кирило Сазонов, котрий захищає Україну, відповів на запитання ведучих телеканалу "Прямий". Коли відомого блогера запитали, чи згоден він із прогнозом міністра оборони України Олексія Резнікова щодо того, що активна фаза війни закінчиться до кінця року, він сказав: "Було б дивно, якби рядовий публічно сумнівався у словах міністра оборони. Дуже оптимістичний прогноз, і дуже хотілося б у це вірити".

Дізнатися про думку Кирила Сазонова з приводу ефективності установок залпового вогню М-270 можна з його інтерв'ю для телеканалу "Прямій", яке можна подивитися на YouTube.

Запорукою швидкого звільнення тимчасово окупованих територій України політолог вважає сучасну зброю: "Ми бачимо, що наша нова зброя від союзників, особливо М-270, які надійшли сьогодні, вони HIMARSів навіть кращі, тому що вони замість 6 ракет запускають 12. Дальність залежить від ракет. Туди можна ставити будь-які ракети: і до 40 км, і до 100 км, і до 300 км. Це дуже цікава зброя, якою можна руйнувати їхні склади, їхню логістику, і орки раптом виявляться у тій ситуації, в якій ми були у лютому та на початку березня, коли у нас артилерія є, авіація є, а вони сидять в окопах із автоматами. Ох, їм це не сподобається. Вони й так не дуже хочуть помирати, а вже на рівних і з нашою перевагою в арті вони втечуть, причому я не знаю, де вони зупиняться".

Потім Кирило Сазонов нагадав, що РФ закликає Україну повернутися до мирних переговорів, відмовившись від тимчасово захоплених окупантами територій: "Хлопці, ми не визнаємо "ДНР", "ЛНР" і Крим, тим більше визнати це ми могли у ситуації, коли програвали війну, а зараз очевидно, що ми готуємось до наступу та не підемо на такі умови".


Раніше Сазонов назвав головну умову, за якої "російський наступ накриється мідним тазом".

Також Сазонов назвав справжні цілі Кремля у "мирних переговорах" з Україною.

Нагадаємо, Сазонов розвіяв міфи про "кадировців" і розповів, куди вони зникли.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини