16 липня 2022, 12:22

"Сьогодні в українців радість", – Стрєлков розгніваний через рішення Путіна та прогнозує РФ "смуту"

Російський диверсант Ігор Стрєлков прогнозує РФ поразку у війні з Україною та смуту.

"Сьогодні в українців радість", – Стрєлков розгніваний через рішення Путіна та прогнозує РФ "смуту"

Диктатор РФ Володимир Путін продовжує розчаровувати прихильників агресії проти України. Надзвичайне засідання Держдуми так і не закінчилося оголошенням війни та загальною мобілізацією, про що мріє імперськи налаштована публіка у РФ, серед таких – російський диверсант, полковник ФСБ Ігор Стрєлков (Гіркін).

Він вибухнув гнівним постом у Telegram про те, що Кремль не вдався до рішучих заходів.

Стрєлков упевнений, що без загальної мобілізації Росія не зможе перемогти Україну. А це, впевнений він, обернеться для країни бунтами.

"Сьогодні Російська Федерація пропливла повз чергову "реперну точку" на своєму шляху до смути… Наше бездарно-безхвильно-похмуро-крадене чиновництво, вочевидь, глибоко розчароване провалом "СВО" (спецоперації - ред.), вирішило "плисти за течією з максимальною економією зусиль", - поскаржився диверсант.

Він назвав найвище політичне та військове керівництво Росії "старими гедоністами".

На думку Стрєлкова, в українців із цього приводу велика радість.

"РФ всерйоз воювати знову не зібралася, тобто кривава тягомотина т. зв. "СВО" без загальнодержавних зусиль продовжиться та "шановні київські партнери" отримають додатково ще від кількох тижнів до кількох місяців фори, щоб спокійно закінчити формування та навчання нових частин і з'єднань , дозброїтися найсучаснішою зброєю НАТО та підготувати наступи по всіх напрямках", - скаржиться російський диверсант.

Зазначимо, що Стрєлков вважається неофіційним спікером якоїсь "партії війни" у російських спецслужбах. Він дозволяє собі дуже різку критику вищого керівництва РФ, називає відкрито війною кремлівську "спецоперацію" і при цьому залишається неушкодженим у той час, як решта росіян за це ж отримують величезні терміни.

Все свідчить про наявність у Стрєлкова деяких впливових покровителів. Імовірно, його руками спецслужби мочать військове керівництво Росії, намагаючись перекласти на армію провину за поразку у війні в Україні.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Стрєлков обурився після слів Путіна про "спецоперацію": "Не зуміли впоратися з Україною за 4 місяці".

Ми також писали, що Стрєлков розкрив деталі розгрому командних пунктів 106-ї та 20-ї дивізій ЗС РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини