15 липня 2022, 13:03

Стрєлков з "вагнерівцем" Клімовим відреагували на ракетний терор у Вінниці: "Це удар по нам"

Навіть військових злочинців Ігоря Стрєлкова та Максима Клімова поставив у глухий кут російський удар "Калібрами" по мирних жителям Вінниці.

Стрєлков з "вагнерівцем" Клімовим відреагували на ракетний терор у Вінниці: "Це удар по нам"

Тактика ракетного терору мирного населення України, який застосовує російська армія, шкодить РФ. Удар по центру Вінниці серед білого дня не мав жодного військового сенсу.

Про це заявили два військові злочинці диверсант ФСБ Ігор Стрєлков (Гіркін) і "вагнерівець" Максим Клімкін на спільному виступі. Уривок опубліковано на Telegram-каналі "Україна 365".

Клімкін зазначив, що за майже 5 місяців війни проти України Росія вже витратила тисячі дорогих ракет, створивши дефіцит.

"У нас залишилося ракет мало, це об'єктивно. Ми близько двох тисяч ракет вистрілили. Вже за кількістю застосованих крилатих ракет США перевершили у всіх війнах. Насправді це серйозне навантаження на бюджет", - поскаржився "вагнерівець".

Він засумнівався у доцільності завдання удару по центру Вінниці серед білого дня, що призвело до загибелі десятків цивільних. Навіть сумнівна версія Міноборони РФ про нібито знищення бази міфічних "націоналістів" не виправдовує таких жертв, заявив вагнерівець.

Він був обурений тим, що ЗС РФ витрачають ракети на вбивство цивільного населення, а не рішення військових завдань.

"У нас не атакуються колони, нічого не робиться по лінії бойових дій, а от удар (по Вінниці – ред.), який відбувся, насамперед це удар по нам самим. По-перше, реакція населення на це. Друге питання: ракета, яка може нам знадобитися на випадок бойових дій з тією ж Польщею, у нас її вже немає", - заявив Климов.

Стрєлков у результаті уточнив, що "цілком згоден" з такою думкою.

Контекст: Міноборони РФ офіційно підтвердило ракетний удар по Вінниці. За версією відомства, ціллю нібито став гарнізонний будинок офіцерів. Важливо, що під час атаки росіяни до Будинку офіцерів так і не потрапили. Натомість вони знищили медичний центр і площу міста.

Будинок офіцерів, що не є військовим об'єктом, це концертний майданчик, де у день удару мав відбутися концерт співачки Roxolana.

Внаслідок ракетного удару по Вінниці, за останніми даними, загинули 23 особи, у тому числі троє дітей, десятки людей вважаються зниклими безвісти, поранення отримали понад 100 громадян, з них 34 перебувають у важкому стані.

Раніше генерал Ягун пояснив, чому ППО не змогло збити всі ракети над Вінницею.

Ми також писали, що команда співачки Roxolana потрапила під обстріл у центрі Вінниці – є загиблі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини