14 липня 2022, 16:08

Росіяни потрапили у засідку на Донеччині: працювали снайпери, тих, що вижили, добив спецназ ЗСУ

Російські військові, які потрапили у засідку, були розстріляні снайперами, після чого спецназ добив окупантів, що вижили, шквальним вогнем зі стрілецької зброї та гранатомета АГС.

Росіяни потрапили у засідку на Донеччині: працювали снайпери, тих, що вижили, добив спецназ ЗСУ

Спецназ Нацгвардії влаштував засідку групі російських військових на Донеччині, після чого знищив окупантів. Про це на сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" повідомляє прес-центр Нацгвардії України.

Окупанти провалили спробу зайняти позицію для спостереження та ведення диверсій і розвідки, видавши своє місцезнаходження. Росіяни були вчасно помічені українськими військовими, за що невдовзі поплатилися.

До Мережі потрапив фрагмент бою: кадри публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Російські військові, які потрапили у засідку, були розстріляні снайперами, після чого спецназ добив тих, хто вижив, шквальним вогнем зі стрілецької зброї та гранатомета АГС. Українські військові пустили у хід ПТРК "Корсар", який знищив техніку окупантів.

"Після точної роботи снайперів спецназівці НГУ за лічені хвилини добили ворога щільним вогнем з АГС, ПТРК "Корсар" і стрілецької зброї", - зазначено у повідомленні.

Раніше на Краматорському напрямку військовослужбовці з Новосибірська при спробі наступу на позиції ЗСУ зазнали тяжких втрат з великою кількістю вбитих і поранених.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини