14 липня 2022, 14:22

Росія відповість за військовий удар по Вінниці сьогодні вночі – в ОП зробили заяву про плани ЗСУ

Радник глави Офісу президента заявив, що Росія відповість за черговий військовий злочин у Вінниці.

Росія відповість за військовий удар по Вінниці сьогодні вночі – в ОП зробили заяву про плани ЗСУ

Найближчої ночі підрозділи української армії завдадуть удару у відповідь по окупантам, помстившись за обстріли Вінниці, Миколаєва та Харкова. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву радника голови ОП Олексія Арестовича.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він заявив, що Росія відповість за черговий військовий злочин.

"Сьогодні вночі ЗСУ спитають їх за Вінницю, Миколаїв і Харків", - заявив він.

Арестович підкреслив, що завдання удару крилатими ракетами по центру міста вдень є не просто порушенням правил війни.

"Стрільба крилатими ракетами по центру міста вдень - це не просто порушення правил війни. Це заперечення логіки та завоювань цивілізації як такої. І цивілізація дає відповідь. Швидко не буде, тому що немає такої можливості. Але кожен такий удар прискорює вжиття заходів цивілізацією проти антицивілізації": санкцій, передачі нам зброї. Буде ще багато наших ударів, їхніх ударів у відповідь, знову наших, знову їх.

Путинський режим буде закінчено на полі бою: інших способів покінчити з ним не існує. А вб'є його роль, яку вони вибрали самі: антицивілізації. Зважені, визнані легкими та виштовхнуті зі світу геть", - заявив він.

За словами Арестовича, російська армія свідомо завдає ударів по об'єктах цивільної інфраструктури, щоразу вкладаючи у прогноз додатковий ефект від терору мирного населення.

Раніше російська армія у розпал дня завдала ракетного удару по центральній частині Вінниці – повідомляється про щонайменше 12 загиблих.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини