14 липня 2022, 07:18

ЗСУ накрили пункт керування російської дивізії з Тули – у росіян тяжкі втрати, багато загиблих – ЗМІ

ЗСУ завдали удару по пункту керування 106-ї повітряно-десантної дивізії ЗС РФ, яка прибула в Україну з Тульської області.

ЗСУ накрили пункт керування російської дивізії з Тули – у росіян тяжкі втрати, багато загиблих – ЗМІ

Росія продовжує зазнавати тяжких втрат рядового та командного складу під час війни з Україною внаслідок ракетних ударів ЗСУ по командних пунктах російської армії. У ході одного з них ЗСУ минулої п'ятниці, 8 липня, накрили пункт керування 106-ї повітряно-десантної дивізії ЗС РФ, що спричинило загибель великої кількості російських військових.

Про це із посиланням на військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що російські військові прибули в Україну з розташування військової частини номер 55599 (Тульська область, РФ), які стали жертвою удару ЗСУ.

Надходить інформація про загибель і поранення різного ступеня тяжкості у 28 військовослужбовців ЗС РФ, включаючи 4 офіцерів, серед них: командир 106-ї ПДД полковник Селіверстов (отримав легкі поранення, начальник штабу - перший заступник командира 106-ї ПДД полковник Куликов) , заступник командира 106-ї ПДД з озброєння полковник Кудрін (загинув), заступник командира 106-ї ПДД з тилу полковник Кузьмінов (загинув).

Раніше повідомлялося, що 15 липня було завдано потужного удару по складах озброєння російських окупантів у Новій Каховці - ворог зазнав серйозних втрат у техніці, озброєнні та живій силі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини