12 липня 2022, 10:40

Росіяни визнали, що у них немає способу зупинити HIMARS: "Вже пізно, на це підуть роки"

Російські військові пропагандисти після масштабних вибухів у Новій Каховці визнають, що вони не мають можливості зупинити ракетні удари HIMARSів.

Росіяни визнали, що у них немає способу зупинити HIMARS: "Вже пізно, на це підуть роки"

Російські військові пропагандисти визнають, що Росія не має засобів боротьби з американськими ракетними системами HIMARS, які ЗСУ на повну силу пустили у хід на кількох ділянках фронту. Російська сторона влаштувала істерику вже після вибухів у Чорнобаївці та Херсоні у неділю, проте це був лише початок. Вже у понеділок стався новий масштабний вибух складу із боєприпасами російських військових у Новій Каховці (Херсонська область).

Російський телеграм-канал "Військовий Освідомитель" зазначає, що армія окупантів не має реальних способів протидіяти HIMARSам. Єдине, що може зробити РФ, це "розосередити" штаби та склади з боєприпасами, проте на зміну системи у російських військових можуть піти роки.

"Для боротьби необхідно було проводити цілий комплекс підготовчих заходів заздалегідь, у поточних умовах на це підуть роки, у кращому разі місяці, що вже пізно... Розписувати справді можна довго, але у поточній ситуації ми не бачимо універсального та швидкого вирішення проблеми, що виникла", - підсумовують російські військові пропагандисти, спостерігаючи знищення російських складів.

Росіяни зазначають, що всього 4-8 пускових установок HIMARS безперешкодно маневрують від Харкова до Херсона, підриваючи російські склади та командні центри точними ракетними ударами.

Вибух на складі російських боєприпасів у тимчасово окупованій Новій Каховці був настільки потужним, що датчики супутникових систем NASA не витримали навантаження.

А поки що пропагандисти вигадують "правду" про удар по своєму складу, жителі окупованого міста радіють знищенню загарбників.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини