8 липня 2022, 08:30

Окупанти зібрали дивізію: Арестович оцінив загрозу наступу на Харків

Російська 144-а дивізія у повному складі знаходиться на кордоні з Харківською областю.

Окупанти зібрали дивізію: Арестович оцінив загрозу наступу на Харків

Російська Федерація зосередила у Білгородській області на кордоні з Україною 144-у дивізію, яка може бути висунута для наступу на Харків. Це потужна сила, яка здатна створити проблеми української армії.

Про це розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

"Всі війська (російські - ред.), які рухалися з півночі Харківської області, пригальмувалися, бо наші їм там виписали... Але за їхньою спиною на території Білгородської області стоїть 114-а дивізія майже у повному складі та прискакала одна з бригад берегової охорони якогось із флотів. Це, у принципі, сила така неприємна, якщо вона піде на Харків, буде проблема", - заявив співрозмовник.

Водночас Арестович вважає, що вказана дивізія буде використана противником на іншому напрямку - Слов'янському.

"Це посилення Слов'янська та Краматорська (напрямків – ред.). Вона просто стоїть на Харківському напрямку, щоб загрожувати та щоб наші не перекидали війська", - уточнив експерт.

Раніше Арестович розповів, що ворог зосередився на Слов'янському напрямку: із боку Ізюма та Лимана розміщено до 25 російських батальйонних тактичних груп.

Тим часом українська розвідка вважає, що противник може піти у наступ на Запоріжжя чи у бік Великої Новоселівки та Покровська, щоб спробувати оточити українське угруповання військ у Донецькій області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини