7 липня 2022, 07:55

Жданов пояснив, як окупанти "самі себе загнали у пастку": "Можливостей у них поки що немає"

Військовий експерт Олег Жданов висловив свою думку щодо прорахунків командування армії РФ, які на руку ЗСУ.

Жданов пояснив, як окупанти "самі себе загнали у пастку": "Можливостей у них поки що немає"

Полковник запасу ЗСУ спочатку відповів на запитання ведучої "24 каналу" про те, чи правда, що вирішальною у війні буде битва за південну частину України. Військовий експерт погодився зі сказаним вище і пояснив, чому станеться саме так: "Якщо ми почнемо наступ з півдня, ми відразу отримаємо доступ до Криму. По-друге, ми перерізаємо артерію для поставок більшої частини південних угруповань і перерізаємо водну артерію Криму, Південно-Кримський канал і можемо рухатися вздовж Азовського моря аж від кордону України до Ростовської області".

Інтерв'ю Олега Жданова для "24 каналу" можна переглянути на YouTube.

Телеведуча вирішила уточнити, якщо битва за південну частину нашої країни має стати найважливішою, тоді чому ворог стягує всі сили на Східний напрямок. На що досвідчений військовий відповів коротко і ясно: "Бо вони загнали самі себе у пастку. Вся справа у тому, що там політики командують війною, а не військові. Там є політична воля Путіна "звільнити" Донбас, тому вони стягують на Донбас з інших напрямків сили та засоби".

"Тепер, коли ми на Донбасі планомірно завдаємо поразки російської армії та поступово її знищуємо, то, коли вони там не досягнуть успіху та почнуть перекидати на будь-який інший напрямок сили, то вони і там будуть слабшати. На сьогодні можливостей постачати оперативний резерв для введення у бій з території РФ у них поки що немає", - резюмував Олег Жданов.

Раніше Жданов пояснив, чому "з Росією легко воювати".

Також Жданов пояснив, що, окрім сучасної зброї, потрібно ЗСУ для контрнаступу.

Нагадаємо, Жданов впевнено заявив, чим має закінчитись війна в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини