5 липня 2022, 07:48

На війну в Україну вербують зеків: ПВК "Вагнер" проводить рейди по колоніях у Пітері

"Вагнірівці" набирають солдатів із ув'язнених: ціна питання – 200 тисяч рублів і амністія.

На війну в Україну вербують зеків: ПВК "Вагнер" проводить рейди по колоніях у Пітері

Ведення війни в Україні вимагає від Росії не лише колосальних фінансових витрат. Жорстоке протистояння спричиняє серйозні втрати у живій силі, поповнення якої почало представляти певні труднощі.

Як стало відомо, вербування на війну в Україні почало проводитись у петербурзьких колоніях. В'язням з "несерйозними" статтями пропонують піти на службу в обмін на компенсацію у 200 тисяч рублів за 6 місяців й отримання права на амністію. Сім'ям загиблих гарантується одержання 5 мільйонів рублів. Пропозиції від ПВК "Вагнер" почали надходити ув'язненим виправних установ "Яблунівка" й "Обухово".

Як повідомляє джерело з родичів ув'язнених, спочатку вербування проводиться у формі роз'яснювальної бесіди, присвяченої "важливості захисту Батьківщини", пропагандистами, які прибувають до колонії. Далі роботу продовжують уже співробітники виправного закладу, вони пояснюють деталі й умови співробітництва.

Одразу попереджають про ризики та про те, що повернутися живим вдасться не всім, причому цифри називаються різні: від 20% до повної відсутності шансів. Умови співробітництва не фіксуються документально, все залишається лише на рівні усних домовленостей. Про те, що вербування веде приватна компанія "Вагнер", йдеться відкрито, рішення є особистим вибором ув'язненого.

Раніше повідомлялося, що ПВК "Вагнер" зазнає серйозних втрат у боях на Донбасі. ЗСУ винищують не лише живу силу супротивника, а й техніку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини