4 липня 2022, 12:54

"Завод зруйнований, боєприпаси злетіли у повітря", – Гіркін про катастрофу для армії РФ у Сніжному

Стрєлков-Гіркін б'є на сполох після знищення великого складу з боєприпасами російської армії у Сніжному.

"Завод зруйнований, боєприпаси злетіли у повітря", – Гіркін про катастрофу для армії РФ у Сніжному

Підрив складів із боєприпасами російської армії на території Сніжного став важким ударом для окупантів, про наслідки якого розповів колишній офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін. На своїй сторінці у соцмережі він заявив, що завод "Хіммаш" у Сніжному повністю зруйнований, а боєприпаси, що знаходяться на його території, злетіли у повітря.

Більше того, за словами Стрєлкова, підрозділи української армії підірвали вже 4 найбільші склади з боєприпасами російської армії на Донбасі (за даними незалежних джерел, за місяць знищено 9 складів). При цьому він знову критикує міністра оборони РФ Сергія Шойгу, якого називає "фанерним маршалом".

"Завод у Сніжному зруйнований, боєприпаси - все "на повітря". Цікаво, фанерний маршал доповідає Головнокомандувачу про те, що у нас за два тижні укри знищили вже ЧОТИРИ найбільші склади БК на Донбасі, не кажучи вже про інші регіони, де теж багато складів "всі"?" – пише він.

Тим часом в Інтернеті опубліковано супутникові знімки NASA FIRMS, які зафіксували великі пожежі у Сніжному поблизу промислової зони.

"Може, окупанти вирішили запустити салюти на День Незалежності США?" - коментують у Мережі супутникові знімки.

Минулої ночі палали та детонували чергові склади БК на окупованій території Донбасу. У Сніжному та Торезі (підконтрольні міста так званої "ДНР") уражені військові об'єкти окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини