4 липня 2022, 07:08

Снєгірьов назвав два населені пункти на сході України, де йдуть запеклі бої

Військовий експерт Дмитро Снєгірьов озвучив назви двох найгарячіших точок на Східному фронті України.

Снєгірьов назвав два населені пункти на сході України, де йдуть запеклі бої

Політолог і військовий експерт Дмитро Снєгірьов прокоментував обстановку на Луганському та Донецькому напрямках, де ВСУ довелося відступити з Лисичанська. Тепер окупанти спробують просуватися далі: "Є два населені пункти, біля яких зосереджені найзапекліші бої. Йдеться про село Білогорівка".

Подивитись інтерв'ю Дмитра Снєгірьова, де він розповідає про ситуацію на сході України, можна на каналі YouTube.

"Окупанти намагаються перерізати останню локацію Збройних сил України та вийти у тил угрупованням ЗСУ. Йдеться про трасу Лисичанськ - Сіверск", - назвав другу ціль ворога на Луганському та Донецькому напрямках військовий експерт.

"Чим їм цікава Білогорівка? Власне, вона вже стала українським мемом. Це понтонні переправи, які ворог намагається навести через річку Сіверський Донець, щоб замкнути оперативне оточення біля міст Лисичанськ і Сєвєродонецьк і, відповідно, вийти у районі Сіверська", - озвучив актуальну інформацію по Східному фронту Снєгірьов.

Експерт повідомив, що окупантам вдалося захопити населений пункт Спірне Донецької області.

"І головне - селище Біла гора. Це висоти, з яких окупанти ведуть обстріли позицій Збройних сил України. Це домінуюча висота у цьому регіоні, яка дає можливість окупаційним військам тримати під вогневим контролем практично всі локації ЗСУ. А це безпосередньо траса Лисичанськ - Бахмут", - Докладніше розповів про те, що відбувається на східному відрізку фронту, політолог.

Раніше Снєгірьов пояснив, за яких умов окупанти можуть захопити Лисичанськ.

Також Снєгірьов назвав "гарячі точки" на фронті, де окупанти намагаються створити "локальні котли".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини