1 липня 2022, 14:05

Розвідка засікла на Херсонщині велику групу дезертирів ЗС РФ: рухаються ночами у бік Криму

В окупованій частині Херсонської області група російських дезертирів намагається втекти до анексованого Криму.

Розвідка засікла на Херсонщині велику групу дезертирів ЗС РФ: рухаються ночами у бік Криму

Контрнаступальні дії ЗСУ на Херсонщині викликають паніку в окупаційних сил РФ. Велика група російських військових дезертувала та намагається вирватися до анексованого Криму.

Про це 1 липня повідомило у Telegram Головне управління розвідки Міноборони України.

Групу було помічено у районі села Калинівка, що на сході від Херсона. Молоді люди у військовій формі віком від 18 до 20 років рухаються у бік Криму. У них при собі три автомати Калашнікова.

"Просять їжу та воду у місцевого населення", - розповіли розвідники.

За їхніми даними, дезертири вдень ховаються, а пересуваються лише у темну пору доби. Очевидці зазначають, що як мінімум один окупант має поранення.

Загалом, за даними ГУР МО, це далеко не поодинокий випадок дезертирства на Херсонському напрямку. Головна причина – це дуже ефективна робота української артилерії, через яку окупанти зазнають тяжких втрат.

"Найчастіше біжать до Криму через Арабатську стрілку. Цей маршрут вважається безпечним і добре "відпрацьованим"", - повідомили в українській розвідці.

Раніше Діалог.UA повідомляв, як окупанти зізналися, що "їдуть кукухою" на південних фронтах через постійну роботу української артилерії та авіації.

Ми також писали, що ЗСУ влаштували "пекло" окупантам під Херсоном.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини