30 червня 2022, 11:55

"Нам дають те, що ми просимо", – Бурлаков розповів про озброєння, яке постачають Україні

Олексій Бурлаков зазначив, що Україна отримує від західних партнерів лише те озброєння, яке просить.

"Нам дають те, що ми просимо", – Бурлаков розповів про озброєння, яке постачають Україні

Журналіст Олексій Бурлаков в ефірі проекту "Україна разом" заявив, що Захід дає Україні лише те озброєння, яке у нього просить наш уряд. "Вони не дадуть те, чого ми не просимо, і не скажуть: "Візьміть краще ось це чи це, воно краще стріляє", - сказав він.

Як приклад гість програми згадав про самохідні артилерійські установки CAESAR, які поставляє Франція. Ця країна має і потужніші зразки цієї зброї, які б ідеально підійшли до нашого ландшафту й умов ведення бою. Вони мають дуже високу скорострільність – до 10 пострілів за хвилину.

"Можна було б попросити їх, але ми отримали "Цезарі", і це теж дуже круто, – наголосив Бурлаков. – Просто я така людина, яка завжди не до кінця задоволена чимось".

Щодо зенітно-ракетних комплексів, то останнім часом в інфопросторі часто згадується про можливість передачі Україні NASAMS. Це найкращий і найпотужніший ЗРК норвезько-американського виробництва, який має середню дальність, тобто збиває ті об'єкти, які летять невисоко та недалеко (можуть брати цілі до 70 км). Теоретично це береговий ЗРК, але його можна використовувати не лише на березі. "Він би нам дуже добре підійшов для захисту неба", – сказав журналіст.

Потім він резюмував усе сказане вище: "Все, що ми отримуємо, це саме те, що ми просимо: артилерія та засоби для закриття неба. Чи зможемо ми повноцінно цим скористатися? Я думаю, так, тому що знаю, що багато наших хлопців і дівчат зараз завершують навчання з роботи з цими речами. Коли вони приїдуть додому, ми вже знатимемо, що з цим робити, а росіяни ні".

Нагадаємо, Володимир Путін цинічно відреагував на ракетний удар РФ по ТЦ у Кременчуці: "Та нема там ніякого теракту".

Раніше Владислав Селезньов розповів, коли Білорусь буде готова напасти на Україну.

Також ми повідомляли, що російська армія штурмує Лисичанськ, створюючи там украй важку обстановку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини