ЗСУ назвали умови успішних переговорів щодо обміну полоненими з РФ
Збереження інформаційної тиші – спосіб досягнення успіху у переговорному процесі з РФ щодо обміну полоненими.
Звільнення наших військових із російського полону - робота, яка потребує щоденних зусиль. Про складнощі процесу обміну йдеться на офіційній сторінці ЗСУ у "Телеграм".
"Доводиться вести складні переговори та домовлятися з тими, хто до договорів нездатний", - йдеться у повідомленні.
Вкрай важлива умова досягнення хоч якогось консенсусу - збереження інформаційної тиші.
"Ведення переговорів з Росією технічно дуже складний процес. Як ви думаєте, чи буде простий народ там задоволений проведенням обміну "азовців"? Звичайно ні. На Кремль обрушиться критика, а на її тлі він може відмовитися від виконання договору, може змінити умови, висунути нереальні вимоги", - наголосили у ЗСУ.
Усю роботу з повернення бранців проводило та координувало ГУР. Щодо наступних обмінів принцип забезпечення інформаційної тиші також буде збережено. Усі звіти та коментарі будуть надані вже за фактом завершення операції.
Раніше повідомлялося, що сьогодні, 29 червня, відбувся великий обмін полоненими, під час якого було звільнено 144 військовослужбовці ЗСУ, зокрема 95 бранців з "Азовсталі".
Також Фейгін висловив думку, що обмін "азовців" представлятиме серйозні труднощі та вимагатиме чималих зусиль.
Останні новини
"Розрізати й утилізувати": 7 років ремонту єдиного авіаносця РФ "Адмірал Кузнєцов" не допомогли
12:13Не лише системи ППО, а й дещо інше: відома схема постачання США військової допомоги Україні – Axios
09:54Дрони-камікадзе фактично оточили Київ: Кремль почав застосовувати нову тактику повітряних атак – CNN
09:25Путін збільшує свою армію та бюджет війни проти України – Зеленський назвав реальні витрати РФ
09:19