27 червня 2022, 15:06

"У нас тяжко: ЗСУ пішли у контратаку", – російські військові повідомляють про серйозні проблеми під Вугледаром

Окупанти повідомляють про важку ситуацію під Вугледаром, де йде контратака ЗСУ із застосуванням БПЛА й артилерії.

"У нас тяжко: ЗСУ пішли у контратаку", – російські військові повідомляють про серйозні проблеми під Вугледаром

Наступ російської армії на південному заході Донецької області під Вугледаром провалився й обернувся контрнаступом ЗСУ. Про це розповів один із окупантів на форумі російських військових, повідомивши про ситуацію на заході Донецької області.

На повідомлення найманця на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter звернув увагу донецький блогер Necro Mancer, який протягом 8 останніх років здійснює моніторинг соціальних мереж та інформаційних ресурсів щодо російської окупації Донецької та Луганської областей.

Окупант зізнається, що у їхніх підрозділах склалася важка ситуація під Вугледаром.

Наступ російських окупаційних військ і підрозділів "ЛДНР" у напрямку Шевченко ув'язнув і зіткнувся з серйозними проблемами. Більше того, ЗСУ пішли у контратаку, активно застосовуючи артилерію разом з БЛА та РЛС контрбатарейного вогню.

Найманець зізнається, що окупанти зазнають втрат, при цьому російська армія не надає жодної підтримки бойовикам ОРДЛО.

"Під Вугледаром у нас тяжко. Говорити багато не буду, та й не треба. Наш штурм висот у напрямку Шевченко загруз, м'яко кажучи. Укроп пішов у контратаку. Вміло застосовують арту разом з БЛА та РЛС контрбатарейного вогню. У нас є втрати. Завтра похорон одного молодого доброго хлопця. І попереду ще одні. Адмін три. Я бухати", - пише російський солдат.

Раніше ЗСУ підірвали склад із боєприпасами російських військових у Зимогір'ї – в окрузі чути потужні вибухи снарядів, що детонують.

Пізніше у соціальних мережах з'явилося відео наслідків знищення великого складу з боєприпасами російської армії у Хрустальному (колишній Красний Луч), який було ліквідовано потужним артилерійським ударом ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини