27 червня 2022, 10:32

ЗСУ підірвали склади з боєприпасами у Зимогір'ї: потужні вибухи гримлять за кілька кілометрів від Луганська – ЗМІ

ЗСУ підірвали склад із боєприпасами російських військових у Зимогір'ї – в окрузі чути потужні вибухи снарядів, що детонують.

ЗСУ підірвали склади з боєприпасами у Зимогір'ї: потужні вибухи гримлять за кілька кілометрів від Луганська – ЗМІ

Артилерія ЗСУ підірвала склад російських боєприпасів у населеному пункті Зимогір'я у тимчасово окупованій Луганській області. Після влучення по складу розпочалася детонація снарядів, яку зафіксували очевидці на камери мобільних телефонів.

Про підрив складу із посиланням на власні джерела повідомив військово-політичний оглядач групи "ІС", військовий експерт Олександр Коваленко. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що найближчі позиції ЗСУ знаходяться за 50 км від складу, натякаючи на застосування далекобійної артилерії. Ймовірно, для знищення складу українські військові використовували РСЗВ HIMARS або ракети "Точка-У".

На опублікованих кадрах можна побачити величезні стовпи чорного диму та постійні вибухи снарядів, які видно з дистанції за кілька кілометрів.

"Склад боєприпасів у Зимогір'ї у тимчасово окупованій Луганській області передає привіт! Ранок стає все добрішим і добрішим! Окремо зазначу, що цей об'єкт знаходиться приблизно за 50 км від позицій ЗСУ. Ну, ви зрозуміли", - зазначив Коваленко.

Зимогір'я розташоване у Слов'яносербському районі Луганської області всього за 23 км від окупованого Луганська.

Військові експерти зазначають, що наявність артилерійських снарядів є критичною важливою умовою для продовження наступу російської армії. Знищення складів з боєприпасами завдає серйозної шкоди російському угрупованню й уповільнює дії окупаційних сил.

Раніше знищення російського складу з боєприпасами у Красному Лучі стало дуже болючим ударом для окупантів.

Пізніше у соціальних мережах з'явилося відео наслідків знищення великого складу з боєприпасами російської армії у Хрустальному (колишній Красний Луч), який було ліквідовано потужним артилерійським ударом ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини