27 червня 2022, 07:38

Жданов назвав умову, за якої потрібно терміново виводити війська ЗСУ з Лисичанська: "Ситуація критична"

Військовий експерт Олег Жданов не приховував того факту, що ЗСУ доведеться відступити з Лисичанська, щоб не потрапити до оточення.

Жданов назвав умову, за якої потрібно терміново виводити війська ЗСУ з Лисичанська: "Ситуація критична"

Заради порятунку життів українських військових, які нині захищають Лисичанськ, може бути проведена операція виходу з міста, де існує ризик потрапити в оточення. Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" Олег Жданов, називаючи умови, за яких залишити місто українським військовим потрібно буде якнайшвидше.

Інтерв'ю Олега Жданова для каналу "Україна 24" можна переглянути на YouTube.

"Ситуація навколо Сєвєродонецька та Лисичанська критична. Якщо ми не зможемо втримати трасу Лисичанськ - Бахмут не як дорогу, а як рубіж. У разі просування російських військ у бік Сіверська потрібно терміново проводити перегрупування та виводити війська з можливого оточення. На жаль, на сьогодні ситуація складається саме таким чином", - військовий експерт висловив свою точку зору та назвав умови, коли виведення військ з Лисичанська необхідне.

Телеведучий Олег Панюта запитав свого гостя, у чому головна перевага противника на фронті та як змінилася ситуація у цьому питанні. На це запитання полковник запасу відповів, що нічого не змінилося. Окупанти зосередили у цьому районі багато артилерії та з її допомогою намагаються вигнати з уже зайнятих позицій бійців ЗСУ.

Раніше Жданов пояснив, чому ЗСУ не збивають ворожі літаки над територією РФ.

Також Жданов назвав дати, коли збільшиться кількість ракетних ударів по Україні.

Нагадаємо, Жданов пояснив, чому не варто озвучувати втрати ЗСУ до кінця війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини