25 червня 2022, 20:27

З шкільної лави на війну: Держдума дозволить приймати до армії РФ за контрактом 18-річних

Держдума терміново розглядає законопроект, що дозволяє приймати в армію РФ на контракт вчорашніх школярів.

З шкільної лави на війну: Держдума дозволить приймати до армії РФ за контрактом 18-річних

У лавах окупаційної армії РФ, яка воює в Україні, утворився гострий дефіцит живої сили. Російська влада, мабуть, має намір вирішити цю проблему залученням на службу вчорашніх школярів.

Комітет Держдуми з оборони рекомендував депутатам ухвалити відповідну поправку, дізналися в "Русской службе ВВС".

Якщо рішення буде прийнято (а ймовірність вкрай висока), в армію РФ буде дозволено брати на контрактній основі 18-річних хлопців відразу після закінчення ними середньої школи і без проходження термінової служби.

Зазначимо, що наприкінці травня Держдума вже зняла деякі вікові обмеження, дозволивши йти на службу до ЗС РФ за контрактом "віковим" росіянам. Граничний вік було піднято з 40 до 50 років. Закон був екстрено ухвалений парламентом і підписаний диктатором РФ Володимиром Путіним.

Тепер влада РФ взялася за дітей.

Примітно, що, згідно з чинними правилами, росіянам уже можна підписувати контракт із 18 років. Однак є важливі обмеження: наприклад, молоді люди попередньо повинні прослужити не менше 3 місяців за призовом або отримати вищу або професійну освіту. Саме ці обмеження Держдума РФ і планує скасувати.

Крім того, згідно з новим законопроектом, посилати новобранців у бій зможуть уже через місяць після прийому на службу.

Примітно, що поправку було внесено до законопроекту по-тихому, коли його схвалили у першому читанні. Автор - представник правлячої партії "Єдина Росія" Андрій Карпатов, який пояснив виправлення необхідністю "розширення бази комплектування" армії РФ.

Зазначимо, що за чотири місяці війни з Україною у ЗС РФ утворився гострий дефіцит живої сили через величезні втрати. За даними Генштабу ЗСУ, тільки вбитими Росія вже втратила близько 35 тисяч людей.

Сьогодні, запевняють експерти, Росія ввела у бій свої останні резерви. Армія Путіна видихається, не досягнувши якихось серйозних результатів на полі бою. Навіть захопити всю територію Донбасу не вдається.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Держдумі запропонували Путіну відбирати майно росіян, які залишили країну.

Ми також писали, що депутат Держдуми заговорив про введення миротворців ОДКБ в Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини