25 червня 2022, 18:59

ЗСУ неабияк пошматували танковий полк Кантемирівської дивізії РФ під Ізюмом

Російські війська втратили п'ять танків під час боїв у Харківській області.

ЗСУ неабияк пошматували танковий полк Кантемирівської дивізії РФ під Ізюмом

Збройні сили України неабияк пошматували 12-й танковий полк Кантемирівської дивізії ЗС РФ під час боїв під Ізюмом у Харківській області.

Волонтер Роман Донік повідомив у своєму Twitter-акаунті, що українським військовим вдалося знищити п'ять ворожих танків, а також БМП і МТ-ЛБ.

"Сьогодні Холодноярці під Ізюмом непогано так зіпсували настрій "визволителям". За попередніми даними, відмінусували п'ять танків з 12-го танкового полку Кантемирівської дивізії та беху. Беху окреслили з повітря, по танчиках зачекаємо на об'єктивний контроль", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні про великі проблеми Кантемирівської дивізії на Харківщині повідомили російські блогери, які висвітлюють військову тематику. Дивізія зазнала втрат при спробі перейти у наступ новосформованими силами.

Тим часом у суботу стало відомо, що два танкові підрозділи російської армії потрапили під потужний артилерійський вогонь української армії в Луганській області. Внаслідок ударів ЗСУ ворог втратив 13 танків "Т-72" та понад 40 осіб особового складу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини