25 червня 2022, 17:42

Жданов пояснив, чому ЗСУ не збивають ворожі літаки над територією РФ: "Ось головна причина"

Військовий експерт Олег Жданов назвав причини, через які українські військові не збивають повітряних цілей над територією РФ і Білорусією.

Жданов пояснив, чому ЗСУ не збивають ворожі літаки над територією РФ: "Ось головна причина"

На думку досвідченого військового, ВСУ мають необхідну зброю, якою вони можуть вражати літаки противника за межами нашої країни. Причина того, що армія України знищує літаки окупаційних військ лише у власному повітряному просторі, має виключно політичний характер.

Дізнатись думку Олега Жданова на тему, чому ЗСУ не збивають російські винищувачі над РФ і Республікою Білорусь, можна з відео на YouTube.

Ведучий "24 каналу" поцікавився у Олега Жданова: "Звідси питання: чи можемо ми збивати літаки на їх території, враховуючи, що вони обстрілюють нас, не перетинаючи кордонів, аргументуючи це тим, що ви нас обстрілюєте, тому ми ліквідуємо загрозу?"

На це полковник запасу відповів: "Наша система ППО може діставати і на територію противника. Для цього потрібно просто ухвалити політичне рішення: ми захищаємось у межах наших кордонів або ми захищаємось у межах нашого озброєння".

Потім військовий експерт доповнив вищесказане: "На сьогодні ситуація така, що ми не оголошуємо стану війни та захищаємось у межах наших кордонів, саме тому ми не гасимо російську артилерію, яка обстрілює Сумську та Чернігівську область, не збиваємо літаки, які завдають з білоруського повітряного простору удари нашою територією".

Після від досвідченого військового послідувало пояснення, чому Україна не робить офіційної заяви, що перебуває у стані війни, яка б дозволила збивати ворожі літаки над територією Росії та Білорусі: "Я так розумію, що на сьогодні західне суспільство не готове до стану війни на Європейському континенті. Ось головна причина".


Раніше Жданов назвав два обласні центри, які спробують захопити окупанти.

Також Жданов прокоментував можливий наступ окупантів на Харків.

Нагадаємо, Жданов назвав дати, коли збільшиться кількість ракетних ударів по Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Алина Романенко

Останні новини