25 червня 2022, 17:14

Лисичанськ в оперативному оточенні: із міста залишилася одна дорога – агент НАБУ

Ситуація у Лисичанську залишається дуже важкою: російські війська намагаються взяти місто у повне оточення.

Лисичанськ в оперативному оточенні: із міста залишилася одна дорога – агент НАБУ

Лисичанськ, останній підконтрольний Україні великий населений пункт на Луганщині, перебуває в оперативному оточенні: для виходу з міста залишилася тільки одна дорога, яка частково йде полями, при цьому вона постійно обстрілюється російськими військами.

Про це розповів позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, ситуація у місті вкрай складна: українські захисники стикаються з нестачею важкого озброєння та військової техніки, а також людського ресурсу. Шевченко прогнозує, що ситуація, на жаль, погіршуватиметься. Найближчі два-три місяці будуть надзвичайно складними, але потім, "з певних причин, має стати легше".

Він додав, що бої за Лисичанськ продовжуються.

Раніше у Генштабі ЗСУ повідомили про спробу російської армії атакувати південну околицю Лисичанська. Ворог зустрів жорсткий спротив із боку українських військових і був змушений відступити.

Крім того, стало відомо, що Сєвєродонецьк переходить під повну окупацію. При цьому російським військам не вдалося оточити угруповання українських військ у місті: підрозділи ЗСУ організовано вийшли із промислової зони та закріпилися на нових більш укріплених позиціях.

Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний назвав Луганський напрямок найбільш небезпечним і заявив, що для стабілізації обстановки на цій ділянці фронту необхідно встановити вогневий паритет із противником.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини