25 червня 2022, 16:52

Росія провалила завдання оточення ЗСУ у Сєвєродонецьку

Російським військам не вдалося взяти в оточення Сєвєродонецьк, але місто перейшло під повний контроль окупантів.

Росія провалила завдання оточення ЗСУ у Сєвєродонецьку

Росія провалила завдання оточення підрозділів ЗСУ у Сєвєродонецьку. Українські військові благополучно вийшли із міста та закріпилися на нових більш укріплених позиціях.

Такою інформацією поділився голова ВДА Сєвєродонецька Олександр Стрюк в ефірі телемарафону.

За словами чиновника, росіянам не вдалося оточити угруповання українських військ у Сєвєродонецьку, але місто переходить під повний контроль окупантів. Наразі загарбники намагаються встановити в обласному центрі свої порядки, зокрема вони призначили свого "коменданта", а також збирають якийсь "актив".

Мирні жителі, що ховалися на території підприємства "Азот", виходять з укриттів, російські ЗМІ знімають з ними пропагандистські сюжети.

Мер зазначив, що на сьогодні евакуація цивільних на підконтрольну Україні територію неможлива. Люди мають лише можливість виїзду на окуповану частину Луганщини.

Нагадаємо, інформація про вихід українських підрозділів із промзони Сєвєродонецька з'явилася напередодні. Її озвучив журналіст Юрій Бутусов. Повідомлялося, що українські захисники відійшли на укріпленіші позиції без втрат серед особового складу.

У свою чергу, у Міноборони заявили, що інформація про позиції ЗСУ у Сєвєродонецьку має закритий характер, оскільки її поширення може зашкодити оборонній операції.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини