25 червня 2022, 12:43

У ГУР відреагували на ракетні удари з території Білорусі, озвучивши варіанти подальших подій

В українській розвідці розкрили, який час знадобиться путінським військам на підготовку для повторного наступу на Північ нашої країни з Білорусі.

У ГУР відреагували на ракетні удари з території Білорусі, озвучивши варіанти подальших подій

Масовані ракетні бомбардування українських областей із території Білорусі є великою провокацією РФ, про це йдеться на Telegram-каналі ГУР України.

У такий спосіб Кремль має намір втягнути Білорусь у війну проти України.

Російські бомбардувальники били безпосередньо з території Білорусі, для чого задіяли шість літаків "Ту-22М3", що вилетіли з Калузької області.

Українські розвідники наголошують, що сьогодні вдосвіта вперше авіаудар по Україні наносився безпосередньо з території Білорусі.

Крім того, спікер ГУР Вадим Скибицький заявив, що армії країни-агресора РФ потрібно близько місяця, щоб повернути свої війська до Білорусі та підготувати ударне угруповання для повторної атаки на Північ України. Однак поки що передумов для розвитку такого сценарію немає.

Наразі окупанти сконцентрували всі сили на Донбасі.

Раніше глава української розвідки Кирило Буданов озвучив термін, коли активна фаза бойових дій в Україні зійде нанівець, і заінтригував словами, що незабаром відбудуться певні події.

Повідомлялося, що Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоби втягнути Білорусь у війну з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини