24 червня 2022, 15:28

"Це краще, ніж битися за шматочок землі", – Селезньов пояснив відступ ЗСУ із Сєвєродонецька

Владислав Селезньов зазначив, що українським захисникам було віддано наказ відступити із Сєвєродонецька через критичну ситуацію.

"Це краще, ніж битися за шматочок землі", – Селезньов пояснив відступ ЗСУ із Сєвєродонецька

Військовий журналіст, ексспікер Генштабу ЗСУ пояснив, що відступ української армії із Сєвєродонецька зовсім не означає те, що це місто у найближчому майбутньому не відіб'ють назад. Про це експерт заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

Ситуація, що склалася у районі Сєвєродонецька, дуже складна та пов'язана з тим, що росіяни зосередили там величезну кількість озброєння та військової техніки, насамперед артилерії та РСЗВ. "На жаль, це не новина, адже зрозуміло, що у випадку, коли РФ створює критичну ситуацію у силах і засобах, українській стороні краще проводити маневрену оборону та виходити на вигідніші рубежі, ніж битися до останнього за шматочок землі", - пояснив Селезньов.

"Чи означає це, що ми можемо втратити контроль над усією Луганською областю?" - запитав ведучий.

"Щодо утримання контролю над Луганською областю можливі будь-які варіанти розвитку подій", – відповів військовий експерт. Але потім він додав, що за умови отримання озброєння західного зразка у достатній кількості ЗСУ зможуть звільнити всі території, які зараз перебувають під тимчасовою окупацією, зі значно меншими зусиллями.

"Адже сучасна зброя надзвичайно ефективна та у рази краща, ніж її російські аналоги, – підкреслив Владислав Селезньов. – З таким озброєнням можна воювати, знищувати ворога та звільняти ті території, на які претендує ворог, говорячи, що він сюди прийшов назавжди".

Нагадаємо, Владислав Селезньов заявив, що білоруська армія не перетне держкордон з Україною, тому що для Лукашенка це дуже ризиковано.

Також Владислав Селезньов зробив прогноз щодо тривалості активної фази війни: "Як мінімум..."

Раніше Владислав Селезньов прокоментував ситуацію на фронті, зокрема бої у районі Сєвєродонецька та Лисичанська.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини