24 червня 2022, 12:41

"Ми перебороли страх", – Бутусов розповів про щоденний подвиг молодих бійців у спекотних боях за Донбас

Український боєць із позивним "Хома" розповів про те, як він став нацгвардійцем і чому пішов із тероборони воювати на фронт.

"Ми перебороли страх", – Бутусов розповів про щоденний подвиг молодих бійців у спекотних боях за Донбас

Журналіст Юрій Бутусов поговорив із 24-річним захисником України прямо на передовій, почувши відповіді, гідні глибокої поваги. Віталій, який родом із Київської області, зізнався, що до 24 лютого він не мав жодного відношення до військової справи, а працював експедитором, їздив по всій країні та розвозив м'ясо. Але коли почалася повномасштабна війна, молодик спочатку пішов у тероборону, щоб захищати своє місто, а потім прийняв рішення йти на лінію фронту. За допомогою свого друга йому вдалося потрапити до "Легіону Свободи" – добровольчого підрозділу Нацгвардії України.

"Було дуже-дуже важко, - зізнався боєць "Хома". - Але все це на благо країни. Я хочу, щоб був мир, щоб була Україна, і цих росіян вигнати геть із нашої землі". 

Таке палке бажання перемоги надало молодому воїну неймовірної мужності. Як відомо, протягом семи днів він без зв'язку тримав важливу позицію та продовжував витримувати дуже складні умови бою у Сєвєродонецьку.

"Які у тебе найсильніші враження на цій війні?" - запитав Юрій Бутусов.

"Найбільше мене вражає поведінка моїх побратимів, - відповів Віталій. - У мене на позиції дуже багато мужніх хлопців, які пройшли гарячі точки, зокрема Афганську війну. Вони діляться досвідом і мотивують, як тільки можуть".

За словами бійця, йому було дуже страшно, коли противник приїхав штурмувати їхню будівлю, але бажання жити виявилося сильнішим.

"Ми перебороли свій страх і дали гарну відсіч", - розповів 24-річний воїн.

Наприкінці бесіди Юрій Бутусов висловив словами те, що відчувають усі усвідомлені жителі України: "Це насправді неймовірно і дуже добре, що такі люди, як ти, щодня йдуть у бій. Дякую тобі, твоїм побратимам та командиру".


Нагадаємо, Юрій Бутусов заявив, що ЗСУ були змушені вийти з Сєвєродонецька, але незабаром обов'язково туди повернуться.

Також Юрій Бутусов поспілкувався з 20-річним бійцем із Полтави, якого війна кардинально змінила: "Я міг стати алкоголіком і бомжем".

Раніше Юрій Бутусов розповів про героїчні подвиги українських бійців у Сєвєродонецьку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини