23 червня 2022, 15:27

"Перелом у війні настав", – Арестович повідомив про важливу перемогу ЗСУ

Арестович розповів про переломний момент у війні з Росією, який вдалося здобути Україні.

"Перелом у війні настав", – Арестович повідомив про важливу перемогу ЗСУ

Україна змогла домогтися перелому у війні з Росією та виграти власну "Курську битву". Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, коментуючи ситуацію на військовому та дипломатичному фронтах. У своєму телеграм-каналі він зазначив, що на кількох ділянках фронту ЗСУ досягли значного результату, який з часом посилюватиметься.

"Тижня три тому на нашій "Курській дузі" стала видна "смужка землі". Російська армія почала окопуватися та переходити в оборону. На цих напрямках ми почали контрнаступальні дії. Херсон видно у біноклі офіцерів ЗСУ. До перемоги ще багато крові доведеться пролити, але вона так само видна у бінокль. Наша "Курська битва" виграна. Перелом у війні настав", - наголосив Арестович.

За його словами, перелом настав не лише на полі бою, а й на міжнародній арені.

"Захід вагався, намагаючись балансувати між підтримкою України й економічною вигодою від РФ. Переговори Зеленського з Макроном, Шольцем і Драгі поставили у цьому крапку. Ми виграли свою геополітичну "Курську битву". Тут теж стався перелом. Захід гарантував нам підтримку до повної перемоги. А що вважатиме перемогою, визначатиме військово-політичне керівництво України.

Позиція президента зрозуміла, що вважати перемогою у війні: повернення під контроль усієї території України та покарання винних у військових злочинах. Ця позиція відіграла ключову роль із перших днів війни. Російські аналітики, які потрапили під вплив власної пропаганди, не врахували дві ключові речі: приклад захисників ДАПа та конфлікт Зеленського з Масляковим – героїчну спроможність українського народу захищати свою землю та непохитність позиції президента Зеленського", - наголосив він.

Раніше Цимбалюк зазначив, що на високу смертність російських військових впливає не лише низький рівень медичної підготовки, а й аптечки, складені за стандартами СРСР із великою кількістю прострочених медикаментів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини