23 червня 2022, 12:57

"У зв'язку з величезними втратами", – джерело повідомило про велику проблему РФ через війну з Україною

В умовах тяжких втрат у війні з Україною Росії все складніше поповнювати кількість загиблих, повідомляють військові джерела.

"У зв'язку з величезними втратами", – джерело повідомило про велику проблему РФ через війну з Україною

У зв'язку з величезними втратами на війні серед особового складу у Росії продовжують здійснювати набір громадян для участі у бойових діях на території України, однак охочих з кожним днем дедалі менше. Про це із посиланням на військові джерела повідомляє журналіст Роман Цимбалюк.

У своєму телеграм-каналі він зазначив, що напередодні у пункті постійної дислокації 69-ї окремої козацької бригади прикриття (військова частина за номером 61424, Бабстово, Далекий Схід Росії) вже понад тиждень безуспішно йде комплектування батальйону.

Російські військові склали план, згідно з яким новоприбулих військовослужбовців мали відразу після набору відправити на підготовку до Ростовської області, після чого посилити за їх рахунок наявні на території України сили.

Однак план РФ провалився, оскільки завербувати контрактників для участі у бойових діях вдалося лише на 1% від початкового плану.

"Зараз батальйон вдалося укомплектувати особовим складом всього на 1%, тому всі подальші плани під великим питанням, а на людей, причетних до набору, чекає "мотивуюча розмова" з командуванням", - підкреслив журналіст.

Раніше Цимбалюк зазначив, що на високу смертність російських військових впливає не лише низький рівень медичної підготовки, а й аптечки, складені за стандартами СРСР із великою кількістю прострочених медикаментів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини