22 червня 2022, 09:34

Кинути всі сили на Донбас: британська розвідка про тактику РФ і втрати у лавах "ДНР"

Росія намагатиметься перекинути на Донбас практично всі свої бойові підрозділи.

Кинути всі сили на Донбас: британська розвідка про тактику РФ і втрати у лавах "ДНР"

Напередодні російська армія зуміла захопити Тошківку, що відкриває дорогу як на Лисичанськ, так і на можливість взяти у кільце ЗСУ, що знаходяться у Золотому та Гірському.

Сьогодні, 22 червня, у прес-службі Міноборони Британії, відштовхуючись від даних своєї розвідки, озвучили інформацію щодо Донбасу.

Росія всіма силами намагається оточити Сєвєродонецьк і райони навколо як через Ізюм, так і через Попасну. Для цієї мети російське військове командування вирішило використати всі наявні у них сили на Сході України.

Британська розвідка повідомляє, що у війні в Україні кожна зі сторін навчилася використовувати резерв, щоб кинути його у ту чи іншу точку фронту, щоб досягти успіху.

Якщо Міноборони РФ останні цифри своїх втрат озвучували ще 25 березня, то напередодні "ДНР" прозвітували про втрати за весь час бойових дій.

Станом на 16 червня у "ДНР" офіційно визнали 2128 загиблих і 8897 поранених.

Британська розвідка наголосила, що навіть якщо цифри і реальні, то на сьогоднішній день "армія ДНР" втратила 55% своїх сил. Головна причина таких втрат: "армія ДНР" оснащена й озброєна зразками зброї ще часів СРСР.

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон закликав усю Європу готуватися до довгої війни, оскільки Путін вирішив перейти на тактику виснаження сил.

Раніше ми повідомляли, що українська бойова авіація завдала серії ударів по накопиченню ворожих сил на Півдні України.

Нагадаємо, у битві за Лисичанськ російська армія прийняла рішення розпочати штурм міста з півдня, де немає потреби форсувати Сіверський Донець.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини