21 червня 2022, 14:11

"Башту відірвало, екіпаж загинув на місці", – ЗСУ показали підрив російської БМП "Басурманін"

Підрив російських військових був настільки потужним, що башту та залишки БМП розкидало по окрузі у радіусі кількох десятків метрів.

"Башту відірвало, екіпаж загинув на місці", – ЗСУ показали підрив російської БМП "Басурманін"

Десантно-штурмові війська України знищили бойову машину піхоти 1АМ "Басурманін" російської армії, у якої після точного влучення відірвало башту. Відео викликало справжній ажіотаж у соціальних мережах, оскільки детонація у комплекті була настільки сильною, що башта російської БМП злетіла у повітря та відлетіла від корпусу бойової машини на кілька десятків метрів.

Відео підриву російських військових зняли бійці української армії на камеру телефону, після чого кадри потрапили до Мережі. Фрагмент відео публікує телеграм-канал "Україна 365".

Більше того, характер і потужність вибуху дозволяють стверджувати, що екіпаж російських військових під час вибуху загинув на місці.

Українським військовим вдалося побувати на місці знищення та показати на відео, що залишилося від БМП вже після вибуху. Відірвана башта, як і різні частини бойової машини, розкидана по окрузі у полі.

Військовий експерт Олександр Коваленко на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter зазначив, що "Басурманін" є рідкісною модифікацією БМП-1, яку окупанти перекинули на Луганський напрямок фронту ще навесні.

"У російського БМП-1АМ "Басурманін" щось пішло не так. БМП-1 АМ "Басурманін" - це дуже рідкісна модернізація БМП-1 2018 з БМ від БТР-82А і двигуном УТД-20С1 на 300 к. с. Кинуті БМП-1АМ були здебільшого на луганський плацдарм і успішно спалахувати почали у травні", - зазначив Коваленко.

Раніше мешканці Нової Каховки опублікували відео підриву боєприпасів окупантів, зрадівши наближенню ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини