21 червня 2022, 10:17

Олег Панюта розповів, коли і за яких умов буде контрнаступ ЗСУ

Олег Панюта, посилаючись на слова генерал-майора ЗСУ Дмитра Марченка, спрогнозував успішний контрнаступ до кінця літа, але за однієї важливої умови.

Олег Панюта розповів, коли і за яких умов буде контрнаступ ЗСУ

Телеведучий Олег Панюта розповів глядачам про те, що успішний контрнаступ ЗСУ та звільнення окупованих територій можливі вже до кінця літа, але за умови надання Україні всього необхідного озброєння. Про це журналіст заявив у програмі "Пояснює Панюта", яку можна переглянути на Youtube-каналі "Україна 24".

"Історія знає багато прикладів, коли менша за чисельністю й озброєнням армія проводила успішні контрнаступи та перемагала, – порадував українців Панюта. – Починаючи з протистояння між Римом і Карфагеном і закінчуючи Курською дугою у Другій світовій війні".

Також він зазначив, що ключова потреба – це планування та озброєння. За словами журналіста, він упевнений у тому, що українські військові можуть спланувати та здійснити масштабні наступальні дії, але поки що все впирається у наявність озброєння, насамперед далекобійної артилерії.

"Нам її потрібно не сто одиниць, а принаймні вдвічі-втричі більше, тому чекаємо, коли і ця необхідна складова буде достатньою у наших збройних силах", – резюмував телеведучий.

Нагадаємо, у Politico назвали європейський регіон, у якому можуть зіткнутися війська РФ і сили НАТО.

Також аналітики з ISW пояснили, чому російським окупантам важко закріпитись на українських територіях.

Раніше Олексій Арестович попередив киян про загрозу, особливо мешканців Печерського району.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини