21 червня 2022, 07:50

РФ лякає виходом Чорноморського флоту у бік Одеси: що відбувається у Чорному морі

В акваторії Чорного моря знаходяться п'ять російських кораблів. Два судна на воді, ще три – підводні.

РФ лякає виходом Чорноморського флоту у бік Одеси: що відбувається у Чорному морі

Російські окупанти посилюють присутність в акваторії Чорного моря. За даними представника штабу Одеської ОВА Сергія Братчука, вранці 20 червня силам ППО вдалося знищити дві ракети, запущені з території окупованого Криму.

Зараз в акваторії Чорного моря знаходяться п'ять кораблів, що несуть на борту ракети, і три підводні човни з крилатими ракетами, якими окупант може вдарити по Одеській області.

У пабликах окупантів пишуть, що Чорноморський флот ВМФ Росії у повному складі вийшов із портів і попрямував у бік Одеси. Кораблі нібито оснащені повним боєкомплектом. Передбачається, що загарбники збираються ліквідувати український флот, щоб помститися за удар по бурових платформах "Чорноморнафтогазу".

Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін вважає "відплату" за удари по бурових вежах величезною помилкою росіян, оскільки ЗСУ можуть влаштувати засідку та легко розгромити флот.

"Цілком ймовірно, що йдеться про термінову необхідність відстояти острів Зміїний, про швидку атаку на який писали останні дві-три доби. Але і у цьому випадку противник явно чекає і провокує", - вважає Стрєлков.

Як повідомлялося раніше, окупанти знову намагаються обдурити світ, заявляючи про обстріл вкрадених ними бурових платформ. З 2014 року вони встигли оснастити їх величезною кількістю військової техніки для стеження за українськими військовими.

Після удару ЗСУ росіяни екстрено евакуювали персонал бурових платформ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини