17 червня 2022, 19:22

"Слов'янськ, Краматорськ не взяти, безглуздо", – Стрєлков закликав ЗС РФ згортати наступ на Донбасі

Диверсант Ігор Стрєлков скаржиться, що "великий наступ" російської армії на Донбасі захлинувся.

"Слов'янськ, Краматорськ не взяти, безглуздо", – Стрєлков закликав ЗС РФ згортати наступ на Донбасі

Російська армія не може прорвати лінії оборони ЗСУ на Донбасі. Наступ на цьому напрямку безглуздий.

З такою заявою виступив російський диверсант, полковник ФСБ РФ у відставці Ігор Стрєлков (Гіркін), який вважається неофіційним спікером "партії війни" у навколокремлівських елітах.

Він констатував, що за півтора місяці російський "великий наступ" на Донбасі не досягнув жодних успіхів. По суті, він уже захлинулся.

"Наступ йде не тому, що він досягне якихось успіхів. Упевнений, що наявними силами навіть Слов'янськ не візьмуть, бо він дуже сильно укріплений... Там укріплення будувалися 8 років. Там Карачун, Краматорськ... Це величезна агломерація, яку треба штурмувати всю одразу... Упевнений, що зараз сил на це Російська Федерація тупо не має", - заявив Стрєлков.

Він вважає, що ЗС РФ зображують на Донбасі наступ не для того, щоб просунутися вперед, а щоб не дати українській армії перехопити ініціативу.

"Наступ заради наступу. Вже всім ясно, що розгромити у ході цього наступу донецьке угруповання противника не вийде. А іншого сенсу наступати там взагалі немає!" - поскаржився Стрєлков.

Він вважає, що ЗС РФ варто згортати наступ на Донбасі та переключитися на інші напрямки, де оборона ЗСУ не така потужна та є хоч якісь шанси на просування. Таким, на його думку, є Ніколаєв.

Раніше Стрєлков вибухнув критикою на адресу міністра оборони РФ Шойгу, який програє війну Україні.

Ми також писали, що Стрєлков уже загрожує Кремлю повстанням армії через поразку в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини