16 червня 2022, 16:52

"Починається свистопляска", – Ходаковський розповів, як артилерія ЗСУ "перемелює" російську армію

Ходаковський зізнався, що населення Донбасу допомагає українській армії, даючи артилерії ЗСУ координати російських цілей.

"Починається свистопляска", – Ходаковський розповів, як артилерія ЗСУ "перемелює" російську армію

Один із польових командирів російських бойовиків ОРДЛО Олександр Ходаковський зізнався, що місцеве населення на території Донецької та Луганської областей підтримує українську армію та здає позиції окупантів, по яких згодом артилерійські з'єднання ЗСУ завдають масованих ударів. У телеграм-каналі він пише, що така тактика є причиною великих втрат російських окупаційних військ.

Коментуючи заяву Ходаковського, український журналіст і блогер Денис Казанський зазначає, що на території Донбасу українці співпрацюють із ЗСУ, оскільки не хочуть, щоб російська армія та бойовики ОРДЛО звільняли їх, знищуючи будинки цивільного населення.

"Польовий командир Олександр Ходаковський ниє, що місцеве населення на Донбасі підтримує ЗСУ та здає окупантів, через що українська артилерія змішує їх із землею. Щось не хочуть жителі Донбасу, щоб їх "звільняли"..." - зазначає Казанський.

Ходаковський також зізнався, що засоби радіоелектронної боротьби ЗСУ діють більш ефективно, ніж російські. З цієї причини українські засоби розвідки перевершують окупантів.

Раніше Ходаковський відверто визнав, що російські окупаційні війська готуються зробити з Донбасом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини