15 червня 2022, 13:23

Ворог продовжує атакувати Сєвєродонецьк: мер Стрюк розповів про ситуацію у місті

Ворог атакує Сєверодонецьк одразу з кількох напрямків, проте місто від зовнішнього світу не відрізане.

Ворог продовжує атакувати Сєвєродонецьк: мер Стрюк розповів про ситуацію у місті

Вже місяць російські війська намагаються захопити Сєвєродонецьк, кинувши на штурм міста багато військової техніки та живої сили. Проте українські захисники дають окупантові відсіч.

Сьогодні, 15 червня, мер Сєвєродонецька Олександр Стрюк у прямому ефірі національного телемарафону розповів про ситуацію у місті та навколо нього.

Українські захисники тримають оборону у районі хімічного заводу "Азот". При цьому вороги ведуть наступ одразу на кількох напрямках.

Окупанти знищили три мости, що ведуть до Лисичанська, і тим самим вони впевнені, що ЗСУ в оточенні. Вороги намагаються тиснути на українських захисників психологічно. Стрюк зізнався, що логістика трохи порушена, проте шляхи сполучення з Сєверодонецьком є, а саме місто не відрізане від зовнішнього світу.

Зараз військові шукають шляхи, як налагодити логістику, виходячи з ситуації, що склалася.

ВСУ повністю контролюють промислову зону, через яку ведуть шляхи до Лисичанська. Українські захисники знову намагаються відсунути ворога якнайдалі до центру міста. Ситуація у Сєвєродонецьку дуже складна, а обстановка змінюється практично щогодини.

За словами мера міста, окупанти кидають багато сил, щоб захопити Сєвєродонецьк. На вулицях багато трупів російських солдатів.

Військовий експерт із США Марк Войджер заявив, що російські війська ведуть штурм Сєверодонецька одразу з трьох напрямків. Швидше за все, вони зрівняють місто із землею, бо у вуличних боях зазнають невдач.

Раніше британська розвідка провела аналіз боїв за Сєверодонецьк, заявивши, що за місяць російським військам не вдалося його захопити.

Нагадаємо, 14 червня вороги продовжили вести бої за Сєверодонецьк і Тошківку. Проте українські захисники дають відсіч ворогові.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини