15 червня 2022, 08:11

HIMARS скоро почнуть бити по окупантах: у Пентагоні зробили заяву

Українські військовослужбовці майже закінчили навчання на РСЗВ HIMARS, а значить скоро вони підуть у бій.

HIMARS скоро почнуть бити по окупантах: у Пентагоні зробили заяву

Учора, 14 червня, заступник міністра оборони США Колін Каль у Вашингтоні у Центрі нової американської безпеки заявив, що українські військовослужбовці практично закінчили навчання з HIMARS. Саме ці РСЗВ США передадуть Україні як військову допомогу.

Каль наголосив, що вже зовсім скоро РСЗВ будуть готові знищувати ворога в Україні. Він також заявив, що у Пентагоні добре обізнані щодо ситуації на Сході України: російська армія має велику перевагу перед ЗСУ як в артилерії, так і у живій силі, інформує "Голос Америки".

Каль знає, що весь цей час українська армія використала у війні проти РФ артилерійські установки ще радянської розробки. Тільки недавно Захід дав добро на постачання сучасних РСЗВ, а також гаубиць. Каль радий, що українська армія поступово "перевдягається" у зразки НАТО.

За передачу Україні РСЗВ HIMARS проголосували обидві партії США. При цьому у Білому домі заявили, що установки отримають ракети дальністю до 80 км. Але навіть і така відстань набагато більша, ніж у ракет, які ЗСУ зараз використовують у боях проти окупантів.

Раніше ми повідомляли, що у боях на Херсонщині 14 червня ЗСУ змогли ліквідувати до 70 окупантів і знищити понад 60 одиниць військової техніки.

Нагадаємо, Каль повідомив про постачання в Україну першої партії установок HIMARS, які незабаром прибудуть до Києва.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини