14 червня 2022, 10:04

Елітний російський спецназ із Хабаровська відмовився воювати в Україні через рекордні втрати – ЗМІ

Відомо про численні матеріали, що підтверджують погане становище російських військових на території України.

Елітний російський спецназ із Хабаровська відмовився воювати в Україні через рекордні втрати – ЗМІ

Російські військові одного з елітних підрозділів 14-ї ОБР СПП Головного управління Генерального штабу армії РФ (місце постійної дислокації Хабаровськ) відмовилися від подальшої участі у бойових діях на території України через рекордні за всю історію втрат особового складу, відсутність ротації та "бездарне ставлення військового керівництва" ЗС РФ.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє військово-політичний оглядач групи "ІС" Олександр Коваленко, який пише під ніком Злою Одесіт.

"Слід зазначити, що йдеться не про якийсь вшивенький підрозділ другосортної ОА якогось Далекосхідного округу. Ні, йдеться про еліту. Нечисленну еліту, яка з кожним днем стає все більш нечисленною", - пише він.

Зараз військовослужбовці 14-ї ОБР СПП Головного управління Генерального штабу армії РФ звертаються до родичів і колег з проханням подати до правоохоронних органів і органів військової прокуратури відповідні заяви. Відомо про пересилання численних фото- та відеоматеріалів, що підтверджують жалюгідне становище російських військових, які окупанти просили оприлюднити.

"Так що незабаром побачимо "Санта-Барбару" із соплями російської спецури", - зазначає Коваленко.

Раніше артилерія ЗСУ накрила скупчення російської армії на території Харківської області, знищивши склад із боєприпасами, техніку та живу силу окупантів.

А українські артилеристи за підтримки ССО знищили на Луганщині одразу три російські "Гради".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини