13 червня 2022, 10:33

Британська розвідка розкрила ключовий фактор подальшого ходу війни

Про те на які заходи піде путінська армія та що буде визначальним для подальшого розвитку ситуації на фронті в Україні, розповіли у МО Великобританії.

Британська розвідка розкрила ключовий фактор подальшого ходу війни

Щоб досягти повного захоплення Донецької та Луганської областей, російським військовим злочинцям потрібно "підкорити" українські річки, що щоразу для них закінчується провалом. Попередні спроби армії РФ форсувати річки оберталися важкими втратами як у плані техніки, так і особового складу.

Фахівці британської розвідки вважають, що окупанти мають лише два варіанти на Донбасі.

Про це Діалог.UA повідомляє з посиланням на Twitter Міноборони Великобританії, де оприлюднено свіжу аналітичну інформацію від експертів розвідки.

Вони називають форсування річок "ключовим фактором ходу війни", оскільки центральна ділянка російської лінії фронту на Сході України завдовжки майже сто кілометрів розташована на захід від річки Сіверський Донець. Путінські військові злочинці мають або зробити штурмову переправу через річку, або "здійснювати амбітні флангові дії". Без цього вони не зможуть досягти повного виходу на адміністративні кордони Донеччини та Луганщини.

Напередодні фахівці розвідки повідомляли, що Росія прагне створити більшу кількість бойових підрозділів для розгортання в Україні, залучаючи резерви.

Раніше британський розвідник розповів, скільки місяців залишилось у президента Росії Володимира Путіна. "Час спливає", - зазначив він.

Нагадаємо, ЗСУ показали удар британськими ракетами Brimstone по окупантах на Харківщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини