13 червня 2022, 07:26

У Міноборони назвали 5 речей, які армія Путіна найчастіше краде в Україні

12 червня, у День Росії, у Міноборони озвучили антирейтинг речей, які російські військові вкрали в Україні.

У Міноборони назвали 5 речей, які армія Путіна найчастіше краде в Україні

За час війни в Україні російська армія прославилася на весь світ як мародери та ґвалтівники. Українці, які пережили окупацію, кажуть, що загарбники дивувалися асфальтованим дорогам у селах, газифікованим будинкам і кількості побутової техніки у простих мирних жителів.

До Дня Росії Міноборони України склало рейтинг речей, які окупанти найчастіше крадуть у мирних жителів.

На 5-му місці – бойлер. Якось у Мощуні Київської області загарбник навіть загинув в обіймах із краденим бойлером.

На 4-му місці – шкарпетки.

На 3-му місці – військове взуття. Окупантів кинули у бої в Україну мало не у кросівках, а нещодавно загарбники дякували "волонтерам" за допомогу з гумовими чоботями. У цьому взутті їх новобранці будуть "звільняти" Україну в 40-градусну спеку.

Ті росіяни, яким пощастило не потрапити під кулю чи у полон, побачили та навіть приміряли українські берці "Талани", вкрадені ними на складі з військовою формою.

На 2-му місці – унітаз. У музеї-заповіднику "Садиба Попова", наприклад, "друга армія світу" разом з пилками та шуруповертом забрала мармуровий унітаз часів графів Попових.

Близько ста років тому під час революції музей Попових також був розграбований. Більшовики винесли мармуровий унітаз, але згодом повернули його назад до музею.

1-е місце дісталося собачій будці. Конуру помітили на одній із вантажівок із білими літерами Z. Українці навіть встигли сфотографувати злодіїв.

Як повідомлялося раніше, частину награбованого в Україні майна росіяни намагалися продати у Білорусі, частину поштою відправляли додому. Серед вкраденого багато побутової техніки, меблі, машини та деталі до них, дитячі речі та навіть спідня білизна.

Окрім цього, окупанти залишають після себе у будинках і квартирах, де вони стояли, справжній свинарник. Нерідко господарі житла кажуть, що російські солдати справляли потребу у пластикових ємностях, ймовірно, не вміючи користуватися унітазом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини