10 червня 2022, 09:57

Британська розвідка розповіла про бої за Сєвєродонецьк і критичну ситуацію у Маріуполі

Російські війська так і не змогли захопити повністю Сєвєродонецьк, а в окупованих Херсоні та Маріуполі критична ситуація з нестачею медичних препаратів та послуг.

Британська розвідка розповіла про бої за Сєвєродонецьк і критичну ситуацію у Маріуполі

Ситуація на фронті кардинально не змінилася: окупанти так і не можуть взяти під свій повний контроль Сєвєродонецьк. При цьому спостерігається критична ситуація з нестачею медичних препаратів і послуг в окупованих Херсоні та Маріуполі.

Сьогодні, 10 червня, у прес-службі Міноборони Британії озвучили нову інформацію щодо України, відштовхуючись від даних своєї розвідки.

Джерело пише, що бої за Сєвєродонецьк все ще продовжуються. Окупанти володіють більшою частиною міста, проте не можуть оточити ЗСУ на півдні та на півночі.

Також окупаційна влада намагається якось налагодити базові комунальні послуги на вже захоплених територіях.

У Херсоні давно вже відчувається гостра нестача медичних препаратів. А у Маріуполі нестача і серед медичного персоналу. Більше того, місту загрожує холера, а перші випадки було зафіксовано ще наприкінці травня. Трупи людей лежать під палючим сонцем, оскільки їх не встигають прибирати.

За словами радника мера Маріуполя, окупанти, розбираючи завали, разом із будівельним сміттям вивозять і тіла загиблих під час обстрілів. Якщо у місті буде спалах холери, то невідомо, хто і як з нею боротиметься: медиків практично не залишилося, як і ліків.

Також стало відомо, що російська армія активізувалася на Ізюмському напрямі, намагаючись розпочати штурм Слов'янська.

Крім того, за словами Гайдая, внаслідок постійного обстрілу Сєвєродонецька було повністю знищено один із символів міста – Льодову арену.

Нагадаємо, 27 березня окупанти у Херсоні вивезли з квартири учасника ТРО Лапчука, а 9 червня у річці було виявлено його труп.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини