9 червня 2022, 08:45

Путін влаштував прочухана генералам: росіяни зазнали великих втрат у Сєверодонецьку – Арестович

В Офісі президента розповіли про наступ російських військ на Донбасі, що зірвався.

Путін влаштував прочухана генералам: росіяни зазнали великих втрат у Сєверодонецьку – Арестович

Президент Росії Володимир Путін влаштував прочухана своїм генералам через невдачі російських військ на Донбасі: тільки довкола Сєверодонецька росіяни втратили сотні військових.

Про це розповів радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу ФЕЙГІН LIVE.

"Була нарада у Путіна позавчора, він дуже кричав на них, на генералів. Чимось він був дуже незадоволений. Щось вони не зробили з того, що обіцяли", - заявив співрозмовник.

Арестович зізнався, що деякі події на фронті, зокрема перехід росіян у великий наступ, зняття російських військ із Запорізької області та перекидання сил противника з-під Донецька на Попаснянський напрямок, дозволяє йому з оптимізмом дивитися у майбутнє.

"Якщо вони підздохнули та не здатні більше наступати, не концентруючи війська, не роблячи решту фронту такою, як промокашка, це означає, що вони програли за темпами ще до того, як прийшов ленд-ліз", - пояснив експерт.

Раніше президент України Володимир Зеленський назвав битву за Сєвєродонецьк однією з найважчих у поточній війні та заявив, що від її результату багато у чому залежить доля всього Донбасу. Глава держави підтвердив, що ЗСУ завдають великих втрат противнику на цьому напрямку.

У свою чергу, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що у Сєвєродонецьку тривають вуличні бої. За словами чиновника, незважаючи на складну обстановку, загрози оточення українських військ на Луганщині немає, командування тримає ситуацію під контролем.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини