8 червня 2022, 20:12

”Ми навіть не знаємо, в якому боці противник”, – мобілізований "ДНРівець", потрапивши в окопи, мріє про в'язницю

Чоловіки окупованого Донбасу, яких примусово мобілізували до російської армії та кинули на війну з Україною, почали усвідомлювати, що не потрібні РФ.

”Ми навіть не знаємо, в якому боці противник”, – мобілізований "ДНРівець", потрапивши в окопи, мріє про в'язницю

На окупованому Донбасі зростає суспільне невдоволення через те, що Росія використовує місцевих чоловіків як гарматне м'ясо у війні проти України. Через 8 років там почали прозрівати з приводу справжніх мотивів Москви.

Сепаратистський Telegram-канал "Бетмен ДНР" опублікував промовистого листа "ДНРівця", який опинився, крім своєї волі, у лавах ЗС РФ на передовій. Мобілізований відверто розповідає про хаос у російській армії, про корупцію, а також про "скотське" ставлення росіян до жителів Донбасу:

"Нам видали радянські каски, старі речмішки та плащ-намети, а взимку літнє військове взуття. Нам привезли кулемети, які ми не знаємо, як розбирати.

Зараз я у полі в окопі. За весь цей час нам дали 20 тисяч карбованців зарплати на цигарки. Бензину немає, заборонили заряджати телефони, ставлення, як до худоби.

Я здивований... Не орієнтуюсь у місцевості, навіть не розумію, де стоїть противник.

Якось комбат на свій день народження приїхав п'яний і наказав стріляти у невідомому напрямку. Наступного ранку він повернувся й обурювався, чому АГС (автоматичний гранатомет на верстаті калібру 33 мм – ред.) стоїть не у тому напрямку. Куди був вогонь увечері за його наказом і за якими позиціями, незрозуміло. Можливо, стріляли по своїх.

Ми разом із хлопцями з "ДНР" не потрібні Росії, хіба що як гарматне м'ясо... Ми не розуміємо, за яку країну воюємо.

Швидше за все, я все кину і повернуся до в'язниці, де годують і нормально ставляться".

Зазначимо, що у "Л/ДНР" вже зріють бунти через повномасштабну війну РФ з Україною. Дружини та матері мобілізованих виходять на протести, вимагаючи повернути рідних додому. Вони скаржаться, що їх, не навчених військової справи, чоловіків ы синів кинули на передову, хоча обіцяли тримати у тилу та безпеці.

Втрати у лавах мобілізованих невідомі. Проте вони, найімовірніше, величезні. Справа у тому, що російські війська люблять використовувати так званих "мобіків" з "Л/ДНР" для розвідки боєм, кидаючи їх на позиції ЗСУ з метою виявлення вогневих точок.

При цьому Москва, ймовірно, навіть не веде облік ліквідованих у боях чоловіків із ОРДЛО.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що примусово мобілізовані до "ДНРівців" звернулися до диктатора РФ Путіна та попросилися додому.

Ми також писали, що "Л/ДНРівці" влаштували стрілянину з кадровими військовими Російської Федерації.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини