8 червня 2022, 12:17

Тримаємо кулаки за ЗСУ та чекаємо повторення Білогорівки: Гайдай про плани окупантів з Донбасу

Щоб створити новий плацдарм для подальшого наступу на Донбасі, окупантам доведеться форсувати Сіверський Донець.

Тримаємо кулаки за ЗСУ та чекаємо повторення Білогорівки: Гайдай про плани окупантів з Донбасу

Сьогодні, 8 червня, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай підкреслив, що незабаром російські війська знову спробують форсувати Сіверський Донець.

Щоб створити новий плацдарм для подальшого наступу на Донбасі, окупантам доведеться форсувати річку, завив Гайдай у телемарафоні.

Він наголосив, що бої за Сєверодонецьк ще продовжуються і місто ніхто не збирається здавати.

Чиновник закликав тримати всім кулаки, сподіваючись на повторення вже легендарного "серіалу" про Білогорівку, коли артилерія ЗСУ знищила до 80 військової техніки РФ і ліквідувала до 500 людей.

Гайдай також попросив журналістів не використати таке формулювання, як "здача Сєверодонецька". Він нагадав, що ворог кинув дуже багато військової техніки та живої сили, щоб до 10 червня взяти місто.

Також у планах рашистів якнайшвидше взяти під контроль та "трасу життя" Лисичанськ – Бахмут. Окупанти її обстрілюють щодня, проте українські захисники давно не користуються цією трасою.

За словами Гайдая, РФ знову перекидає додаткові війська та техніку, а значить у майбутньому варто очікувати наступу на Попаснянському та Сєвєродонецькому напрямках.

У МВС України заявили, що окупанти не вміють воювати в умовах міста, саме тому і через сильний опір ЗСУ Сєвєродонецьк все ще не взятий військами РФ.

Раніше ми повідомляли, що на початку березня 15-річний підліток на Київщині за допомогою дрону допоміг ЗСУ знищити цілу колону ворожої техніки, яка рухалася у бік столиці.

Нагадаємо, журналісти ВВС відвідали Бахмут і двічі потрапили під обстріл з боку російської армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини