8 червня 2022, 12:01

72-а ОМБр "підсмажила" російських окупантів ударом з гаубиці M777 – відео

Бійці 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців показали, як далекобійність гаубиці M777 легко справляється зі знищенням ворога, що сховався.

72-а ОМБр "підсмажила" російських окупантів ударом з гаубиці M777 – відео

72-а ОМБр імені Чорних Запорожців в артилерійському бою знищила ворожу техніку, використавши для цього далекобійну гаубицю M777. Російські окупанти, які візнали силу ЗСУ, за 105 днів війни стали обережнішими, почавши ховатися у лісах і лісопосадках, але це їх не рятує. Українські захисники зброєю з дальністю поразки від 24,7 до 40 км "підсмажили" солдатів РФ разом з їхньою технікою.

У Telegram-каналі "Українського Діалогу" показали, як виглядали ворожі позиції до удару, момент пострілу з гаубиці та влучення, після якого стався вибух.

Бійці 72-ї бригади ЗСУ показали ще й свої "кулінарні вміння", адже чудово "підсмажили" живу силу ворога разом із його зброєю.

Раніше "Український Діалог" 1 червня показував, як 72-а бригада вела вогонь по армії РФ, використовуючи норвезьку САУ "M109A3".

Нагадаємо, 30 травня Олексій Арестович повідомляв, що на Херсонщині вдалося знищити ешелон російських танків "T-62" під час розвантаження.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини