7 червня 2022, 07:58

Арестович: "Тиждень буде складним: росіяни накопичили сили та перейшли у наступ"

Наступний тиждень буде складним: російські окупанти накопичили сили та пішли у наступ на кількох ділянках фронту.

Арестович: "Тиждень буде складним: росіяни накопичили сили та перейшли у наступ"

Тиждень буде складним: радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів про "загрозливу ситуацію" на фронті через те, що окупанти накопичили сили для подальшого наступу.

За його словами, загарбники перейшли у наступ одразу на 3 ділянках фронту.

Ізюмсько-слов'янське угруповання військ РФ просувається у напрямку Святогірська, а також пішло на трасу на Барвінкове.

У напрямку Слов'янська забагато окупантів. Місто може опинитися в облогі за тиждень. Обороні важко давати відсіч армії Путіна, перспективи ЗСУ на цій ділянці поки що не зрозумілі.

У Сєвєродонецьк загарбники звезли велику кількість артилерії. Українським військовим доводиться маневрувати під ударами.

"Вони зняли війська з Бахмутовського напрямку та намагаються перерізати трасу Бахмут - Лисичанськ. Там вони мають просування. Може, навіть переріжуть", - говорить Арестович.

Крім цього, тривожна ситуація у Запорізькій області: росіяни концентрують війська у районі Василівки, на південь від Запоріжжя. Загострення ситуації може статися будь-якої миті.

Арестович заінтригував припущенням, що Генштаб, можливо, має " якийсь хитрий план". Проте поки що інформації про нього немає.

Як повідомлялося раніше, Арестович припускає, що армія Путіна спробує захопити Донбас і вийти на адміністративні кордони Херсонської області, щоб потім піти у наступ на Дніпро й Одесу.

За оцінюванням Арестовича, після 15-16 червня ситуація на фронті може почати змінюватися на користь ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Анастасия Югова

Останні новини